تائید
فروش مسکونیآپارتمان82متر.دوخواب.نورونقشه تاریخی.فلاح جلیلی

82متر.دوخواب.نورونقشه تاریخی.فلاح جلیلی

2 روز پیش در جلیلی

متراژ
82
ساخت
1395
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏7,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏86,585,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
4
82 متر

بدون ریالی خرج.
1395

فول بازسازی شده.
نور و نقشه عالی.

بازدید = خرید صد در صد

قیمت کل: 7/900
پرداختی مشتری با احتساب کسر رهن 7/100
تماس شما با کمال احترام از ساعت 7 صبح الی 24 شب پاسخگو هستیم.