ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
82متر/سندملکی/شیرازی/شهدا/حرم مطهر
82متر/سندملکی/شیرازی/شهدا/حرم مطهر
2 هفته پیش در سعدی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
82
ساخت
1388
قیمت کل
8,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
100,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
✨گروه مهندسی دامون✨
کارشناس فروش:مرشدلو
✨آپارتمان مسکونی 82 متر
بهترین لوکیشن،فاصله تا حرم 7 دقیقه پیاده روی
مشخصات ملک:
✔️سند شش دانگ ملکی
✔️متراژ: 82 متر
✔️4 طبقه،12 واحد
✔️دوخواب
✔️دارای آسانسور،پارکینگ اختصاصی،انباری
✅ واحد های ایده آل برای سکونت در کنار حرم مطهر رضوی، با امکانات کامل و دسترسی عالی را از ما بخواهید.
✅برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید با من تماس بگیرید.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت