تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی82متر نیم زمین مسکونی شکاری در املاک مهدی اعتمادی

82متر نیم زمین مسکونی شکاری در املاک مهدی اعتمادی

2 هفته پیش در احمد گوراب

قیمت کل
‏500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏6,097,000 تومان
مساحت کل زمین 82 متر نیم
برزمین حدود 10 متر
پلاک چهارم نزدیک به خیابان محله
مناسب برای ساخت وساز
مدارک نسق معتبر و قابل استعلام
امتیازات تا پای زمین حدود 100 متر
انتهای این ملک ویلا سازی شده است در فیلم می بینید
املاک مهدی اعتمادی مشاوره در امر خرید و فروش رهن و اجاره با ثبت کد رهگیری املاک و ثبت در سامانه املاک وکاتپ وخودنویس تنها مشاوره املاک منطقه دارای پروانه تخصصی رتبه یک استان
جهت بازدید ملک و مشاوره تماس بگیرید
اگر ملکی برای فروش ویا اجاره دارید با ما در تماس باشید
املاک_مهدی_اعتمادی امین شما ممنون از اعتماد شما