تائید
فروش مسکونیآپارتمان82مترفایل بازسازی شده/تک واحد/خ اردبیل

82مترفایل بازسازی شده/تک واحد/خ اردبیل

8 ساعت پیش در توحید

متراژ
82
ساخت
قبل از 1370
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏12,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏152,439,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
⏮️⏮️مشاورین املاک آفرند⏭️⏭️

✅️82 متر فایل بازسازی شده تک واحدی زیر تجاری بر خیابان اصلی ✅️

✅️فول بازسازی شده و تک واحد ✅️

✅️دو خواب بزرگ و نورگیر✅️

✅️آشپزخانه های گلاس درجه یک✅️

✅️کف سرامیک ✅️

✅️زیر تجاری بر خیابان اردبیل✅️

✅️100 در صد فروشنده واقعی✅️

❌کلیه عکس ها متعلق به ملک میباشد❌

⭕مشاور امین شما در امور ملکی:
سعید نقدی⭕

⭕فایلینگ قوی در منطقه⭕

⭕بهترین ها را از ما بخواهید⭕

⚜️آفرند ایجاد اطمینان⚜️

⏪برای اطلاعات بیشتر معرفی و هماهنگی و بازدید موارد مشابه متناسب با بودجه شما با خیال راحت تماس بگیرید. ⏩