تائید
فروش مسکونیآپارتمان82متری طبقه اول،تک واحدی

82متری طبقه اول،تک واحدی

1 روز پیش در ایثارگران

متراژ
82
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏4,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,390,000 تومان
طبقه
1
82متر
طبقه اول
2خواب،کاغذدیواری ترک
نورگیرعالی
حاشیه ملک 7متر
نزدیک به حاشیه ایثارگران
لطفا مشاورین املاک تماس نگیرند باتشکر