تائید
فروش مسکونیآپارتمان82متری نوساز فول

82متری نوساز فول

1 هفته پیش در باغستان

متراژ
82
ساخت
1404
قیمت کل
‏9,840,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام
82متر آپارتمان نوساز
2خواب
طبقه 4
...
واحد به مبلغ 1100/000/000تومان بصورت رهن به مدت یکسال رهن داده شده که از مبلغ کل کسر میگردد
املاک منصوری