ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
دفتر کار، اتاق اداری و مطب
83 متر اداری / میدان مادر / 2 اتاق / نور جنوب
83 متر اداری / میدان مادر / 2 اتاق / نور جنوب
1 روز پیش در میرداماد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
83
ساخت
1385
قیمت کل
20,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
250,000,000 تومان
طبقه
4
بنام یگانه معمار هستی
ارزنده ترین و به قیمت ترین واحد اداری در بهترین لوکیشن میرداماد
واحد کارشناسی شده و قیمت واقعی
✅️ساختمان کاملا اداری
✅️ادرس خور و دسترسی عالی
✅️دسترسی عالی به مترو شریعتی و مترو میرداماد
✅️سرایداری مقیم
✅️واحد بسیار خوش نقشه بدون ایراد
✅️2 اتاق بزرگ با نور عالی
✅️سالن بزرگ با قابلیت اضافه کردن اتاق
✅️ابدارخانه مجزا
✅️پارکینگ سندی بدون مزاحم
✔️مشاور فروش اداری پاشا
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت