تائید
فروش مسکونیآپارتمان83 متر اپارتمان رو به نما فول الهیه

83 متر اپارتمان رو به نما فول الهیه

9 ماه پیش در قدس

متراژ
83
ساخت
1398
قیمت کل
4٬970٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
59٬879٬000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
83 متر اپارتمان رو به نما شهرک الهیه

بهترین گذر منطقه سند ازاد قابلیت رهن تا 900 میلیون

✅تراس
✅سالنی با قابلیت هر نوع چیدمان
✅متریال درجه یک

2 خواب

املاک سان☀️

آدرس: شهر قدس ، خیابان شهرداری ، نبش کوچه رجایی

✅موارد متعدد طبق خواسته های شما✅

مشاور شما:امیر رحیمی