تائید
فروش مسکونیآپارتمان83 متر / گرمدره جنوبی / کلید نخورده /اکسیر املاک

83 متر / گرمدره جنوبی / کلید نخورده /اکسیر املاک

2 هفته پیش در گرمدره

متراژ
83
ساخت
1404
قیمت کل
‏6,889,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏83,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
8
املاک اکسیر

____________________________________

#گرمدره_جنوبی

ساختمان مهندسی ساز ، سازنده به نام منطقه

پلان بی نقص ، متریال برند

83 متر نوساز کلید نخورده

سالن مربع ، چیدمان عالی

پذیرایی پرده خور

2 خواب استاندارد

2 خواب دارای کمددیواری

دسترسی آسان به امکانات شهری

رهن واحد: 850 میلیون تومان

« لازم به ذکر است تحویل آپارتمان 3 ماه دیگر می باشد (1405/05/30) »
____________________________________

امکانات رفاهی ساختمان شامل : سرایداری ، لابی ،
لابی من ، لاندری ، سیستم آتشنشانی فول و ….
____________________________________

مالک منعطف ، جهت بازدید تماس بگیرید .
____________________________________