تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی839 متر باغات دماوند

839 متر باغات دماوند

2 ساعت پیش در دماوند

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏23,837,000 تومان
⚜️مرکز تخصصی املاک و مستغلات شهرستان دماوند مشاورین املاک اشندر ⚜️

__________________
فروش باغات دماوند
✅️839 متر اصلاحی شده
✅️130 متر بنا قدیمی
✅️درختان مثمر قدیمی
✅️سهمیه آب کشاورزی
✅️انشعابات تکمیل
✅️مناسب سرمایه گذاری
___________________
مشاورین املاک اشندر
خرید | فروش | رهن | اجاره انواع ملک

با سال ها تجربه در حوزه معاملات ملکی، همراه شما هستیم تا بهترین انتخاب را با اطمینان و آرامش انجام دهید.
✅ فایل های متنوع و به روز
✅ مشاوره تخصصی و صادقانه
✅ پیگیری کامل تا تنظیم قرارداد

اعتماد شما سرمایه ماست

ادرس ما
دماوند خیابان مطهری
دماوند چنار شرق