تائید
فروش مسکونیآپارتمان83متر/2خواب/شهرک پاسداران فول

83متر/2خواب/شهرک پاسداران فول

1 هفته پیش در شهرک پاسداران

متراژ
83
ساخت
1395
قیمت کل
‏15,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏187,349,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
تعداد کل طبقات
5
سلام ارادت

واحد 83 متر دوخواب

لوکیشن تاپ منطقه شهرک پاسداران

پارکینگ انباری تراس اسانسور

مالک فروشنده واقعی

کم واحد ساختمان کم سن

نور نقشه بینظیر

کلید نزد املاک بازدید ازاد

لطفا همکار تماس نگیرد
_____________________________________________
مشاور امور ملکی افشار