تائید
فروش مسکونیآپارتمان83متر آذربایجان حجتی خطیب

83متر آذربایجان حجتی خطیب

1 روز پیش در تبریز

متراژ
83
ساخت
1385
قیمت کل
‏6,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏76,506,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
11
❌کد آگهی: 5919
❌کد آگهی: 5919

✖️ ✖️اینجاست آغاز یک داستان خوب✖️ ✖️

⭐83متر
⭐طبقه 1 از 11 طبقه
⭐هر طبقه 4 واحد
⭐با پارکینگ با آسانسور با انباری
⭐دو خواب
⭐کمد و کابینت
⭐کف سرامیک،کاغذدیواری
⭐بالکن
⭐گرمایش پکیج
⭐جنوبی
⭐ساخت 1385
⭐سند تک برگ

✔کارشناس ملکی و پاسخگوی شما در این آگهی
✔سیدجلال هاشمی

_____________________________________________
❌از پاسخگویی به پیامک و چت معذوریم لطفا فقط تماس بگیرید.
_____________________________________________

⛔تصاویر اکثر موارد در فایلینگ املاک موجود است⛔

⏰ساعات پاسخگویی
⏰9‍‍‍.5 صبح الی 2 ظهر
⏰4 بعد از ظهر الی 9.5 شب

⛔ بازدید با هماهنگی قبلی

_____________________________________________
⭕موارد خرید و فروش ،، رهن و اجاره خود را بدون مراجعه حضوری بصورت تلفنی به ما بسپارید.
⭕جهت دریافت اطلاعات بیشتر و موارد مشابه تماس بگیرید.