تائید
فروش مسکونیآپارتمان83متر فوق لاکچری/(چقد به مالک گفتم نفروشش)

83متر فوق لاکچری/(چقد به مالک گفتم نفروشش)

3 روز پیش در شهر زیبا

متراژ
83
ساخت
1402
قیمت کل
‏10,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,120,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
توضیحات
❌سرمایه گذار عزیز لطفا متن با دقت بخوانید❌
✅️در جای درست سرمایه گذاری کنید ✅️

✔️که نه تنها از ارزش ان کم نشود
بلکه بیشترین سوددهی و رشد قیمت را داشته باشد

✅️اند یشه منطقه ای بنام برای سرمایه گذاری و تضمین سود این خرید با ماست✅️

✔️20کیلومتر تا تهران کد 021
احداث خط مترو

❌❌تمامی واحدها دارای سند تک برگ و عرصه وعیان می باشد❌️❌️

❌پیشنهاد ویژه❌

✅به شما پیشنهاد میشود اخرین بازدید خود را مهمان ما باشید و از منطقه و واحد ها برای یکبار بازدید داشته باشید✅️✅️✅️

⚜️خانم حسینی هستم کارشناس تخصصی شما ⚜️