تائید
فروش مسکونیآپارتمان84 متر دو خواب برج مجلل بام پونک با ویو

84 متر دو خواب برج مجلل بام پونک با ویو

1 هفته پیش در شهرک کوهسار

متراژ
84
ساخت
1400
قیمت کل
‏26,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏319,047,000 تومان
طبقه
10
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
84 متر دو خواب
برج مجلل بام پونک
با ویو همزمان کوه و شهر
طبقه 10
فضای سبز و الاچیق…