ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
84 متر/سالن پرده خور/ اباذر/ املاک آکو
84 متر/سالن پرده خور/ اباذر/ املاک آکو
1 روز پیش در اباذر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
84
ساخت
1395
قیمت کل
21,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
260,714,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️ املاک آکو ⚜️
مشخصات ملک:
✅ 85متر
✅ سالن پرده خور
✅ 10 واحد
‼️ رهن مستاجر به مبلغ 1100 ماهی 9 میلیون تا آبان ماه از مبلغ کل کسر گردیده است، بازدید محدود ‼️
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
یوتاب اسدی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت