تائید
فروش مسکونیآپارتمان84متر /2 خواب/طبقه اول/فول امکانات

84متر /2 خواب/طبقه اول/فول امکانات

2 روز پیش در هاشمی

متراژ
84
ساخت
1400
قیمت کل
‏12,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏144,047,000 تومان
طبقه
1
خانم احمدی
✅84 متر/دو خواب

لطفا فقط تماس بگیرید.
کد 148
((پاسخگویی 9 صبح تا 12 شب ))