تائید
فروش مسکونیآپارتمان84متر / سنددار / طبقه 2

84متر / سنددار / طبقه 2

1 روز پیش در ۳۵۰ متری

متراژ
84
ساخت
1393
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏5,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏68,452,000 تومان
طبقه
2
⭕️باسلام⭕️

⚜️----------------------------------------------⚜️
⚜️86متر / 2خواب⚜️
~طبقه 2

~آسانسور

~فاقد پارکینگ

~سند تک برگ

~فول بازسازی شده

~کم واحد / کلا 12 واحد

~ساختمانی اَمن و آرام

~روبه خیابان اصلی و غرق در نور

~نورپردازی شده / کنافکاری شده

~کابینت ام دی اف / هود و گاز رومیزی

~با دسترسی عالی به تمامی مراکز خرید

~مناسب برای سرمایه گذاری و یا سکونت

⛔️جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس حاصل نماید

⚜️----------------------------------------------⚜️
⚜️ املاک مروارید ⚜️
کارشناس اُمور ملکی شما : ⭕️علیزاده⭕️