تائید
فروش مسکونیآپارتمان84متر2خواب.کلیدنخورده.فول امکانات

84متر2خواب.کلیدنخورده.فول امکانات

2 هفته پیش در ارامنه

متراژ
84
ساخت
1404
قیمت کل
‏13,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏157,142,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام خدا
84متر
2خواب
دسترسی عالی به اتوبان صیاد
مبلغ1300دست مستاجر اخیرا رهن داده شده
مبلغ500بابت سند که جمعامبلغ1/800از جمع کل کسرمیشود
پرداختی خوب=تخفیف
مشاور وهمراه شما : بارانی
فایل 2خواب و3خواب متراژبالا موجود میباشد
املاک بزرگ الماس در خ نوری(دیلمی)
مشاور وهمراه شما :بارانی