ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
84مترسنددار باغستان غربی
84مترسنددار باغستان غربی
4 روز پیش در باغستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
84
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
65,476,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
املاک آرمان
✨️عضو رسمی اتحادیه استان البرز✨️
فایلهای خاص منطفه و کاملترین فایلها از سازندگان معتبر منطقه
ارائه خدمات ملکی: از بازدید تا زمان تنظیم سند کنار شما هستیم
اطلاعات ساختمان :
✴️جهت ساختمان شمالی
✴️18واحد
اطلاعات واحد :
✴️طبقه سوم
✴️2خواب
✴️دارای بالکن
✴️انباری
✴️نورعالی
✴️پارکینگ اختصاصی
توضیحات :
قدرالسهم دار اززمین 1000متری
مشاوره و راهنمایی در امور ملکی با سابقه درخشان در منطقه
همراهی شما افتخار ماست
املاک آرمان
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت