تائید
فروش مسکونیآپارتمان84متری/به قیمت رسیده (کاسبی)

84متری/به قیمت رسیده (کاسبی)

2 ساعت پیش در فاز 7 مهستان

متراژ
84
ساخت
1402
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,760,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏32,857,000 تومان
طبقه
2
مشاور شما : عسل معتمدی
⚠️به دلیل ارزش قائل شدن برای تایم خودم و مشتری ، تمامی عکس ها ،توضیحات و جزییات واقعی می باشد ⚠️

✔️یه 84متری کاملا خاص -مخصوص خونه اولی ها
✔️2 خواب -خوش نقشه
✔️واحد جنوبی و پر نور
✔️کابینت اروپایی
✔️کف سرامیک درجه یک
✔️تمام پنجره ها دوجداره
✔️شیرالات برند
✔️نور پردازی مدرن
✔️لوکیشن فوق عالی
✔️5 دقیقه فاصله تا مترو -اتوبان و امکانات رفاهی
✔️سند آماده انتقال در دفتر خانه
✅واحد تخلیه

⭕️ نقدینگی مورد نیاز2/760 + 350 م رهن ⭕️
✅در خرید خود عجله کنید-قیمت ها منتظر شما نمیمانند ✅

بازدید همه روزه حتی روزهای تعطیل
☎️برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید فقط تماس☎️