تائید
فروش مسکونیآپارتمان85 متر 2 خواب فول دیزاین زوج گیشا

85 متر 2 خواب فول دیزاین زوج گیشا

1 هفته پیش در گیشا (کوی نصر)

متراژ
85
ساخت
1395
قیمت کل
‏35,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏411,764,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
گیشا
مشاور شما قربانی
__________________________________
▪️85 متر
▪️2 خواب
▪️10 ساله واقعی
▪️چسب گفتگو
▪️شیک و لوکس
▪️ورودی از لابی
▪️بدون 1 سانت پرتی
________________________________
❌قابلیت رهن تا 3 میلیارد❌
❌بهترین فرصت سرمایه گذاری ❌
________________________________
⚜️مشاور شما قربانی ⚜️
رویاهاتو کلید بزن
________________________________