ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
85 متر 2 خواب / نوساز کلید نخورده / متریال درجه یک
85 متر 2 خواب / نوساز کلید نخورده / متریال درجه یک
2 هفته پیش در یوسف آباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
85
ساخت
1404
قیمت کل
7,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
85,882,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
فروش واحد 85 متری دوخوابه در حوالی میدان دانشگاه
پارکینگ مسقف و سندی ❗
انباری بزرگ و جادار❗
بالکن قابل چیدمان ❗
آسانسور 6 نفره❗
مشاعات عالی و بینظیر
دسترسی آسان
ساختمان خلوت ( 8 واحدی )
✨ منطقه رو به رشد مناسب سرمایه گذاری ✨
متریال مصرفی و کیفیت اجرا در ساختمان به نسبت قیمت، عالی.
لاین نوری، کابینت هایگلاس، کمد دیواری بزرگ، نما بسیار خوشگل ترکیبی
سالن پرده خور، نورگیر
نقشه مربع بدون پرتی
نقشه شیک
آماده تحویل بدون هیچ هزینه اضافی
واحد هم برای زندگی و هم برای سرمایه گذاری مناسب است
♦️دپارتمان شهر ملک 97♦️
مشاور شما : اقدام طلب
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
دپارتمان شهرملک ۹۷ لاهیجان
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت