تائید
فروش مسکونیآپارتمان85 متر 2 خواب نوساز کلیدنخورده فاطمی

85 متر 2 خواب نوساز کلیدنخورده فاطمی

17 ساعت پیش در کارگر شمالی

متراژ
85
ساخت
1405
قیمت کل
‏25,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏305,294,000 تومان
طبقه
2
« بنام یگانه معمار هستی »

▪️ 85 متر 2 خواب ( تکخواب مستر )
▫️ طبقه دوم ، 2 واحدی بدون دیوار مشترک

⚜️ مسکن دیپلمات یوسف آباد ⚜️