تائید
فروش مسکونیآپارتمان85 متر 2 خواب چهار راه اول مفتح 22

85 متر 2 خواب چهار راه اول مفتح 22

1 روز پیش در گلشور

متراژ
85
ساخت
1403
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏5,040,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏59,294,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
با درود فراوان

85 متر
2 خواب
طبقه 4
با آسانسور
بدون پارکینگ
2 سال ساخت
قولنامه و وکالت
چهار راه اول مفتح 22
400 میلیون در رهن میباشد که مبلغ کسر میگردد

اشکاف
کابینت ام دی اف
پنجره دوجداره
کف سرامیک
باکس اتوبوسی نور مخفی

مالک هستم گوهری