تائید
فروش مسکونیآپارتمان85 متر بازسازی سند اماده /شریعتی چهاراه مخابرات

85 متر بازسازی سند اماده /شریعتی چهاراه مخابرات

2 هفته پیش در استاد یوسفی

متراژ
85
ساخت
1391
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,470,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
باسلام و احترام

84 متر لوکیشن چهاراه مخابرات
طبقه سوم بدون اسانسور
مجموعه 8 واحدی
پارکینگ اختصاصی
دوخواب بزرگ
واحد بدون کوچکترین هزینه

املاک صادق