تائید
فروش مسکونیآپارتمان85 متر بازسازی شده ستارخان

85 متر بازسازی شده ستارخان

1 روز پیش در حبیب الله

متراژ
85
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏14,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏174,117,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚡️85 متر خوش نقشه در حبیب الهی ستارخان
✅ دونبش و غرق نور، فرعی دنج و کم رفت وآمد
✅ بازسازی شده با متریال تمیز
✅ 2 خواب + کمددیواری های کاربردی
✅ کابینت ممبران + کف سرامیک
✅ بالکن + انباری جادار
✅ حمام مستر
✅ سند تک برگ (شخصی)
⏺️ طبقه 1 از 4 | 2 واحد در هر طبقه | نما سنگ | جنوبی
⚠️ پارکینگ و آسانسور ندارد
✴️ مناسب زوج های خوش سلیقه یا سرمایه گذاری برای اجاره ی راحت
☎️ برای هماهنگی بازدید پیام بدهید.
✨ بعضی خونه ها از همون لحظه ی اول حس خوبی می دن.