تائید
فروش مسکونیآپارتمان85 متر بانک رهنی پرستار ایده آل مصرف کننده

85 متر بانک رهنی پرستار ایده آل مصرف کننده

2 روز پیش در پرستار

متراژ
85
ساخت
1383
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏158,823,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
هر خونه ای داستانی داره

‎من اینجام تا اون داستانی رو پیدا کنم که با زندگی تو

هم صدا باشه

⚜ویژگی های منحصر به فرد ⚜

✔ لوکیشن بی نظیر

✔ فروشنده واقعی

✔ نقشه ای استثنائی بدون فضای پرت

✔ ویو ابدی

✔ دسترسی عالی به خ پیروزی و مترو نیرو هوایی

    ❇ آراد :همراه مطمئن شما در معاملات ملکی  ❇

↩مشخصات واحد

◾️تعداد طبقات : 5 طبقه

◾️تعداد واحد در هر طبقه : 2 واحدی

◾موقعیت طبقه : طبقه پنجم

◾ تعداد خواب : 2 خواب

◾ آسانسور

◾انباری سندی 4 متر

⭕️ دارای مستاجر تا تاریخ 1405/04/15⭕️

ودیعه = 650/000/000

اجاره = 12/000/000

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

*انتخاب ملک مناسب ،انتخاب کلاس زندگی *

☎️تنها یک تماس با خانه رویائی فاصله دارید ☎️