تائید
فروش مسکونیآپارتمان85 متر/باکس طلایی پونک/کمالی/سالن پرده خور

85 متر/باکس طلایی پونک/کمالی/سالن پرده خور

2 هفته پیش در پونک

متراژ
85
ساخت
1390
قیمت کل
‏27,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏324,705,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️درود و احترام⚜️
حامی هستم همراه لحظه به لحظه شما

ویژگی های ملک:

‏‎✔️سالن پرده خور نورگیر عالی
✔️2خواب مجزا
✔️فول امکانات
✔️مشاعات تمیز
✔️بدون مشرف،حریم خصوصی کامل
✔️موقعیت عالی در پونک
✔️دسترسی عالی به مراکز خرید
✔️دسترسی به راه های مواصلاتی

این واحد جزو فایل هایی است که بخاطر قیمت مناسب نسبت به موقعیت و نقشه ایی که داره سریع فروخته خواهد شد

جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر فقط و فقط تماس بگیرید.

⚜️حامی> املاک بزرگ نیاتوس⚜️