تائید
فروش مسکونیآپارتمان85 متر/دروس/تاپ لوکیشن

85 متر/دروس/تاپ لوکیشن

15 ساعت پیش در قلهک

متراژ
85
ساخت
1403
قیمت کل
‏32,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏376,470,000 تومان
طبقه
1
بازدید با هماهنگی قبلی ✔️

* 85متر بهترین دسترسی و لوکیشن،
* شمال دروس
* نوساز کلید نخورده،
* طبقه 1 ، تکواحدی،
* دو خواب ، 1مستر ( نور مستقیم جنوب از حیاط )
* فول : انباری، پارکینگ و آسانسور
* 1 پارکینگ سندی و قابلیت 1 پارکینگ اضافه
* 2 نبش رو به جنوب و غرب، ویو و چشم انداز مطلوب، پنجره قدی.
* سالن مستطیل ، پرده خور و غرق نور
* بالکن رو به شمال قابل چیدمان
* سند تک برگ سبز 6 دانگ ، آزاد و بدون ریشه.

دروس
طبقه : 1
تعداد واحد در طبقه 1
کل طبقات 4
برای یک انتخاب خوب، تنها باید تماس گرفت.
مهندس کریمی