تائید
فروش مسکونیآپارتمان85 متر/دو خواب/فول/تاپ لوکیشن نیروهوایی

85 متر/دو خواب/فول/تاپ لوکیشن نیروهوایی

1 هفته پیش در نیرو هوایی

متراژ
84
ساخت
1391
قیمت کل
‏22,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏261,904,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
♻️بنام خدا♻️

♨️موقعیت:بین دوم سوم نیروهوایی(بهترین فرعی)
♨️ساخت،سازه و متریال درجه یک

پنج طبقه
دو واحدی
طبقه پنجم
84 متر دو خواب
دو خوابه ایده آل
یک خواب مستر
سرویس ایرانی،فرنگی
پارکینگ،انباری سندی
بازسازی کامل/تخلیه آماده تحویل
فروشنده واقعی

☎️کارشناس فروش: محمدی Ⓜ️