تائید
فروش مسکونیآپارتمان85 متر، دونبش ، 2 پارکینگ سندی ، نما تراورتن

85 متر، دونبش ، 2 پارکینگ سندی ، نما تراورتن

13 ساعت پیش در شهر‌زیبا

متراژ
85
ساخت
1391
قیمت کل
‏20,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏241,176,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
85 متر ، دونبش غرق نور، با 2 پارکینگ سندی ، 4 طبقه هر طبقه 2 واحد کلا 8 واحد، دو خواب، نما سنگ تراورتن، طبقه اول، دارای بالکن، فول بازسازی ، در رهن واجاره تا 20 /3/ 1404 ، 700 پیش و با اجاره 27 میلیون و تمایل مستاجر به تمدید متناسب با افزایش اجاره سال جدید.