تائید
فروش مسکونیآپارتمان85 متر فول امکانات/ سالن پرده خور

85 متر فول امکانات/ سالن پرده خور

1 هفته پیش در شهرک پرواز

متراژ
85
ساخت
1385
قیمت کل
‏18,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏221,176,000 تومان
طبقه
5

‼️فروش ، به مدت محدود،یک فایل استثنایی‼️

✅2 خواب استثنایی با کمد دیواری بزرگ و جادار
هردو قابلیت تخت 2 نفره

✅سالن مربع بزرگ قابلیت تنوع در چیدمان

✅واحد 2 نبش ، سالن و آشپزخانه رو به آفتاب و سرتاسر پرده خور

✅اتاقها رو به کوچه و ویو دار

✅فول امکانات و بی نقص

✅نما ترکیبی تراورتن و گرانیت
✅مشاعات تا سقف تراورتن

✅لوکیشن ، بدون ضعف / واقع در بهار شمالی

‼️این ملک زیر قیمت کارشناسی ، فروخته میشود.
لطفا ، لطفا ، لطفا ، فقط خریدار واقعی تماس بگیرد ، با پرداختی نقد‼️

⏪مشاور:رادان/همیشه پاسخگو