ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
85 متر کلنگی با جواز هروی گلزار
85 متر کلنگی با جواز هروی گلزار
1 هفته پیش در هروی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
27,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
317,647,000 تومان
بنام خدا
با احترام
ملک فوق 4 طبقه 61 متری یک خوابه جواز تسویه دارد
با سه واحد پارکینگ بدون مزاحم
نقشه و لوکیشن بسیار عالی بدون پرتی و نورگیر
مقدار کمی اصلاحی دارد
سند و جواز تک برگ بدون ریشه
تخلیه آماده واگذاری و تخریب و نوسازی
قیمت کف آپارتمان متری 250
بر 9 جنوبی گذر 12
با سود آوری لااقل 35 درصد
تخفیف ندارد فقط نقدی
آدرس و بازدید حضوری
کریمی هستم با تشکر فراوان
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت