تائید
فروش مسکونیآپارتمان85 متری/دلباز و غرق نور/مهندسی ساز/برند/مقدم

85 متری/دلباز و غرق نور/مهندسی ساز/برند/مقدم

3 روز پیش در فلکه برق (میدان بسیج)

متراژ
85
ساخت
1404
قیمت کل
‏12,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏150,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
کارشناس شما: مهندس مقدم
کد آگهی: 1111

با استعانت از خداوند متعال، تمامی قراردادها با نظارت تیم حقوقی، همراه با اخذ استعلامات کامل و ثبت رسمی در سامانه کاتب انجام می شود.

ویژگی های ملک:

✨ پذیرایی وسیع با پنجره های سرتاسری و نور
✨ آشپزخانه دلباز و مجهز به کابینت فراوان
✨ اتاق خواب ها بزرگ، نورگیر و راحت
✨ ساختمان کم واحد برای آرامش بیشتر
✨ مجهز به سیستم برق هوشمند (BMS)
✨ دسترسی سریع به خیابان اصلی و مراکز خرید و رفاهی

املاک مشابه با قیمت های متنوع موجود است
☎️ پاسخگویی 24 ساعته حتی در ایام تعطیل
برای دریافت اطلاعات بیشتر و بازدید، تماس حاصل فرمایید
سکونتی در خور زائران علی بن موسی الرضا (ع)