تائید
فروش مسکونیآپارتمان85متر 2خواب سند تک برگ

85متر 2خواب سند تک برگ

3 روز پیش در ۳۵۰ متری

متراژ
85
ساخت
1394
قیمت کل
‏6,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏75,882,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨85متر 2خواب سند تک برگ ✨
◀️دسترسی عالی به مراکز خرید،رفاهی و مایحتاج زندگی
نما و مشاعات تمیز ▶️

✅فول امکانات
✅دارای پارکینگ و انباری سندی
✅دارای آسانسور

✅بازسازی شده بدون خرج
✅پذیرایی مربع قابل چیدمان و پرده خور
✅ آشپزخونه پرده خور بزرگ کدبانوپسند سرتاسر کابینت تمیز و درجه یک
✅2خواب بزرگ و استاندارد دارای کمد دیواری عمیق و بزرگ
مشاوره امور ملکی شما خانم شاویسی.
برای اطلاعات بیشتر با بنده تماس بگیرید ☎️
⚜️املاک بزرگ آرسس ⚜️