تائید
فروش مسکونیآپارتمان85متر/تک واحد/دو خواب/خوش نقشه/عمارت

85متر/تک واحد/دو خواب/خوش نقشه/عمارت

1 هفته پیش در شهر قدس

متراژ
85
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏26,470,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️به نام خدا⚜️

⚜️گروه مشاورین املاک ایران⚜️

⚜️مشاور و امین منافع شما آقای نجفی⚜️

◀️◀️فروش تخصصی واحدهای لوکس منطقه ▶️▶️

‼️‼️واحد فوق در منطقه کم یاب‼️‼️‼️‼️‼️‼️

⚡️⚡️مناسب سرمایه گذاران محترم املاک⚡️⚡️⚡️

‼️لطفا اطلاعات دقیق را با حوصله بخوانید ‼️

♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️

⬇️مشخصات ویژه واحد ⬇️

85متر ✅

کناف کاری/کاغذ دیواری/سالن مربع✅

شخصی ساز ✅تک واحد✅کلا چهار طبقه ✅کم واحد

✅انباری✅

مشاعات مرتب ✅نرده استیل✅✅

کابینت فول هایگلس✅گاز رو میزی✅شیر آلات برند✅

دارای دو خواب ✅کمد دیوار✅خواب ها تخت خور✅

سالن مربع تمام نورگیر✅سقف راویز نور پردازی✅

ساختمان کم واحد برای سکونت عالی✅

♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️

شرایط پرداخت‼️✔️

قابلیت رهن تا مبلغ 300ملیون ✔️

➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿

آدرس ملک /بلوار عمارت

برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید☎️