تائید
فروش مسکونیآپارتمان85متر خوش نقشه در دهقان

85متر خوش نقشه در دهقان

2 روز پیش در دهقان

متراژ
85
ساخت
1401
انباری
ندارد
قیمت کل
‏19,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏227,647,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا
✅85متر

مشاور قاسمی