85متر دو خواب - طبقه اول - غرق در نور-قدرالسهم دار
14 ساعت پیش در یوسفآباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
85
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
19,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
223,529,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
⚜️ گروه مشاورین املاک آدین؛
*** بی نظیر در منطقه ***
✅ 85متر دو خواب - بازسازی شده
✅ 3طبقه تک واحد - طبقه اول
✅ دارای قدرالسهم ارزنده
✅ بالکن سرتاسری و قابل چیدمان
✅ اتاق خوابهای بزرگ و دارای کمد دیواری
✅ انباری بزرگ
*** ارزنده و دارای قدرالسهم ***
*فایل شخصی - بازدید نامحدود*
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.