تائید
فروش مسکونیآپارتمان85متر نقل جنوبی روبنما فول مشاعات اصلی زنبق

85متر نقل جنوبی روبنما فول مشاعات اصلی زنبق

2 هفته پیش در کوی زنبق

متراژ
85
ساخت
1404
قیمت کل
‏9,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏111,764,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
6
✳️املاک آرمان✳️
❇️عضو رسمی اتحادیه املاک استان البرز❇️

☀️85 متر 2 خواب رو به نما

☀️1000 متر زمین☀️
⭐⭐سازنده مالک زمین می باشد⭐⭐

✳️ملک جنوبی
⭐واحد رو بنما
✳️طبقه دوم
✳️6 طبقه در ✳️2 لاین آسانسور ✳️2 لاین راه پله
✳️هر طبقه 3 واحد
⭐ملک واقع در یکی از بهترین کوچه های کوی زنبق می باشد
✳️دنج با بهترین دسترسی و لوکس ترین موقعیت
✅فول مشاعات:
✴️لابی ✴️سالن اجتماعات ✴️سرایداری ✴️سالن جیم و ...
✳️از بهترین متریال های موجود در بازار (سازنده بنام با نمونه و رزومه کاری بالا)
✴️متریال های مصرفی یک سر و گردن بالاتر از منطقه زنبق
⭐دیوار های هبلکس عایق صدا و حرارت
⭐سرعت پیشرفت کار بالا
☀️✴️از ابتدای شروع پروژه تا به امروز تمام مستندات ساخت فیلم برداری شده و تک تک مراحل قابل رویت توسط خریدار می باشد✴️☀️
⭐پروژه دارای کاتالوگ و ضمانت بعد از تحویل می باشد.

⚜️بتن ریزی توسط معتبر ترین شرکت ها
⚜️تحت نظر معتبر ترین مهندس های ناظر
⚜️پرداخت خلافی سقف به سقف و بدون یک ریال عقب افتادگی بدهی مالی به شهرداری

♻️برای اطلاع از شرایط پرداخت و جزئیات تماس بگیرید♻️

⭐فرهمند پارسا همراه و امین شما⭐