تائید
فروش مسکونیآپارتمان85متر/نوساز/مجتمع مجلس/واوان/معاوضه انجام می شود

85متر/نوساز/مجتمع مجلس/واوان/معاوضه انجام می شود

6 روز پیش در شهرک واوان

متراژ
85
ساخت
1404
قیمت کل
‏3,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏44,705,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️املاک بزرگ آوا⚜️
⚜️جایی که بهترین ها، دلچسب ترین انتخاب ها را می سازند⚜️

◽️مشاور شما: خانم فتحی

◾️معاوضه انجام می شود

◽️فرصتی کم نظیر برای سخت پسندها!

◾️واحدی 85 متری، دوخوابِ خوش چیدمان در یکی از بهترین بلوک های مجتمع مجلس واوان!

◽️◾️ویژگی های خاص این واحد:

• 85 متری دوخواب طبقه سوم، نورگیر عالی رو به خیابان

• دیوارها تازه نقاشی شده

• اجرای لاین نوری حرفه ای که فضا را مدرن و شیک کرده

• واحد کاملاً خام؛ یعنی بهترین بوم سفید برای طراحی دلخواه شما

• مجتمع خوش نام، محیطی آرام و دسترسی عالی

‼️امکان معاوضه با خودروی بالای 4500 میلیارد
و یا معاوضه با واحد خوش قیمت نیز پذیرفته می شود‼️
__________________________________________
◾️◽️جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید◾️◽️

◾️با مدیریت: آقای زکی پور

[آدرس دفتر:لوکیشن درج شده]