تائید
فروش مسکونیآپارتمان85متر/پیروزی/نبردشمالی/کلیدنخورده/فول

85متر/پیروزی/نبردشمالی/کلیدنخورده/فول

6 روز پیش در صد دستگاه

متراژ
85
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
‏15,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏183,529,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
مشاورین املاک اوج

موقعیتی مناسب برای خریداران

مشخصات ⬇️

85متر 2خواب

6طبقه(2واحدی) طبقه2

امکانات ⬇️

پارکینگ اختصاصی آسانسور

بالکن کاربری پکیج رادیاتور

نورگیر عالی سالن پرده خور

سرویس ایرانی و فرهنگی/نوساز کلید نخورده

قیمت پارکینک 700 جداگانه محاسبه شده

‼️مبلغ 1 میلیار برای تحویل سند نگه داشته میشود‼️

دسترسی آسان به اماکن خدماتی رفاهی و حمل و نقل عمومی

مشاور و راهنمای شما در معاملات ملکی: نوروزی

جهت اطلاع از خرید و فروش تماس حاصل فرمایید