ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
85متر/یک ساله/فروش فوری/تک واحدی/فلاح
85متر/یک ساله/فروش فوری/تک واحدی/فلاح
1 روز پیش در شاندیز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
85
ساخت
1403
قیمت کل
10,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
127,058,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️ امـلاک بـزرگ هـمپـا ⚜️
واحد 46 متری فول امکانات
▪️1403 کلید نخورده
▪️دو خواب، قابلیت چیدمان
▪️خوش نقشه و مهندسی ساز
▪️اسانسور
▪️نور گیر عالی سرتاسر پرده خور
▪️پلن مهندسی نقشه بدون پرتی
▪️متریال درجه یک
▪️داک اسپیلت پکیج
▪️گذر 8
قابلیت رهن 800
ادرس : فلاح سجاد شمالی ولی عابدی
کارشناس و مشاور منطقه: دکتر کیوان نیک
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت