تائید
فروش مسکونیآپارتمان85متری 90درصدپیشرفت ساختمان مهستان هشتگرد

85متری 90درصدپیشرفت ساختمان مهستان هشتگرد

1 روز پیش در شهرگ پامچال

متراژ
85
ساخت
1404
قیمت کل
‏1,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏19,411,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
؛املاک گمار؛

⚜ مشاور ملکی شما: "خانم احمدی"⚜

شرح ملک:
متراژ: 85متری
✳️طبقه: 4
✳️تعداد اتاق:2
✳️بالکن دارد
✳️90٪پیشرفت
✳️نورگیر عالی
✳️ویو ابدی
✳️آسانسور
✳️پارکینگ سندی
✳️انباری
✳️دسترسی عالی

((✅✅تحویل تا برج 8 ✅✅))

واحد کلید تحویل خام هم داریم
️️️️️️️️️️
امکانات رفاهی:
✔️دسترسی عالی به مراکز خرید ودرمانی ومدرسه و...
ا✔️مکان پیشرفت منطقه ایی وشهری
✔️نزدیک به مناطق تفریحی وگردشگری برغان وکردان و...

برای اطلاع از فایل وفایل های مشابه وهماهنگی بازدید باما درتماس باشید☎️
✨️ گروه مشاورین املاک گمار در همه روزهفته حتی ایام تعطیل درخدمت شما عزیزان هستند