ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
85متری برج ویو شهر/طبقات بالا/بازسازی شده/فول
85متری برج ویو شهر/طبقات بالا/بازسازی شده/فول
1 هفته پیش در شهرک طالقانی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
85
ساخت
1400
قیمت کل
7,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
90,000,000 تومان
طبقه
10
▪️ نـوسـازی شـده / صفـرتـا صـد بـازسـازی
▪️ واحد درجه1 با ویو ابدی و منظره شهر
━━━━━━━━━━━━━
▪️ 85متر زیربنا مفیـد
▪️ 2خواب
▪️ پلان بدون پرتی
▪️ پذیرایی وسیع
▪️ آشپزخانه فول
▪️ طراحی سبک مینیمال
━━━━━━━━━━━━━
▪️ لابـی مجـلل و شـیک
▪️ فضـای امنیتـی و نگهبـانـی 24سـاعتـه
▪️ 4لایـن آسـانسـور
▪️ سرمایش و گرمایش مرکزی
▪️ امتیازات آب ، برق و گاز روی هزنیه شارژ
━━━━━━━━━━━━━
▪️ سنـد سـازمانـی
▪️ تخــلیـه آمـاده تحــویل
━━━━━━━━━━━━━
◾ کلیـد موجـود
⭕ کارشناس ملک: مهنــدســ ایــمانـ حـقــے
✨ فــرصــت طلایــی بـرای خـریـد هـوشمنـدانـه و سرمایـه گـذاری
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت