ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
85متری روبه نما پارکینک سند تک برک صالحیه
85متری روبه نما پارکینک سند تک برک صالحیه
1 سال پیش در اسلام شهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
85
ساخت
1396
قیمت کل
1٬790٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬058٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
به نام خدا
مشاوراملاک نصرتی
آدرس دفتر :صالحیه سی متری ولیعصر روبه رو کلانتری کلستان 23 پلاک 92
________________________
واحد85متری
پارکینک داره اسانسور داره انباری داره 2خواب
کولرگازی 30هزار
سندتک برک
قیمت پارکینک جدا حساب میشه
صالحیه کلستان 25چسب سی متری
___________________________
واحد83متری
تازه ساخت خام
سنددار
نبش
صالحیه کوچه کلستانها
___________________
واحد83متری باپارکینک
تازه ساخت خام
سنددار
قیمت پارکینک جدا حساب میشه
_________________________
واحد61متری باپارکینک
سندتک برک
قیمت پارکینک جدا حساب میشه
_______________________
پیش فروش واحدهای 75متری
سنددار سازنده بنام متعبر
تحویل 14 ماه چسب سی متری
__________________
مشارکت در ساخت
مشاوراملاک نصرتی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مشاور املاک نصرتی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت