تائید
فروش مسکونیآپارتمان85متری شاهکار منطقه بیار خوش نقشه

85متری شاهکار منطقه بیار خوش نقشه

1 هفته پیش در شاندیز

متراژ
85
ساخت
1404
قیمت کل
‏10,680,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏125,647,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آپارتمان 85 متری
دو خواب
خوش نقشه و نورگیر
اتاق مستر
امکانات: پارکینگ سندی غیر مزاحم +پارکینگ مهمان
آسانسور
انباری
سال ساخت: 1403
سند آماده تک برگ
لوکیشن: سجاد شمالی،عابدی،

10.680 قیمت کل
کارشناس فروش خ باران

ر