تائید
فروش مسکونیآپارتمان85متری/شهرک کاوه

85متری/شهرک کاوه

1 روز پیش در شهرک کاوه

متراژ
85
ساخت
1405
قیمت کل
‏7,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏83,529,000 تومان
طبقه
2
⚜️دپارتمان ملک تو ⚜️
⚜️ راهی برای خانه دار شدن تو⚜️
--------------------------------------------
مبلغ کل: هفت میلیارد و صد میلیون تومن
تخفیف داده میشود.
--------------------------------------------
✅نوع فایل: آپارتمان
✅کد ملک:3043
✅متراژ:85
✅تعداد خواب:2
✅واقع در طبقه:2
✅تعداد کل طبقات:4
✅کل واحد های ملک:8
✅ نور گیر:شمالی
✅کف پوش:سرامیک
✅انباری
✅ پارکینگ
✅ بالکن
✅پیش فروش تحویل 3 ماه دیگر،به صورت خام شرکتی به فروش میرسد
✅ دسترسی به خیابان اصلی و مراکز خرید
✅ بهترین لوکیشن منطقه
------------------------------------
✅✅قیمت کارشناسی شده✅

مشاور شما: رفیعی

آدرس دفتر: میدان برازنده، دپارتمان ملک تو