تائید
فروش مسکونیآپارتمان85متری فول امکانات طبق پنج ویو ابدی فقط3900

85متری فول امکانات طبق پنج ویو ابدی فقط3900

1 هفته پیش در بختیاردشت - شهرک پرتو

متراژ
85
ساخت
1396
قیمت کل
‏3,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏45,882,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
سلام عزیزان اگه دنبال خریدخونه عالی ومطمئن هستید توی این بازاروقیمتای فضایی فیلم خونه روببینید واین چندخطو بخونید حتما
85متر فول امکانات2تا آسانسور 2خواب کف سرامیک کمدوکابینت mdfسفارشی ویو ابدی ب کوه روحیه عالی پارکینگ مسقف انباری سند شش دانگ 9سال ساخت لابی و اتاق جلسات نگهبانی 24ساعته دوربین مداربسته بدون هرگونه قطعی برق آب گاز درمنطقه قیمت آپارتمان4500بوده ولی نقدی فقط 3900میدم البته تا 5روز آینده فقط این قیمته
آدرس روبروشهرک منتظری کوی پرتو
لوکیشنم دقیقه
خوبی های این خونه:
این خونه 3900پولشه ولی اندازه یه خونه6تومنی اجاره میره
بزودی خط مترو اصفان شاهینشهر میادوقیمت خونهاش دوبرابر میشه،این منطقه بسیار آرامشو امنیت بالایی داره و 7دقیقه فاصله تا دروازتهران بدون چراغ قرمز،واحد فول امکاناته وبسیار خلوت ودنج باهمسایه های عالی وفرهیخته، الان مستاجرداره ولی بخوایدبلندمیشه یاتمدید میکنه باقیمت خوب،این واحد جزو بهترین ساختهای این منطقه وبهترین ویوی این منطقه روداره
بیتعارف خونه خریدم چک سنگین دادم تخفیف گذاشتم اگه نه الان بدترین جاهای اصفهان متری 55کمترنیست من متری45 زدم
بااملاکم همکاری میکنم