تائید
فروش مسکونیآپارتمان86 متر 2 خواب نوساز شیک

86 متر 2 خواب نوساز شیک

4 ساعت پیش در امامزاده حسن(ع)

متراژ
86
ساخت
1405
انباری
ندارد
قیمت کل
‏10,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏118,023,000 تومان
طبقه
3
توضیحات رو کامل بخونید :

♻️ مناسب برای سرمایه گذاری ♻️

86 متر 2 خواب
پارکینگ
آسانسور
بسیار خوش نقشه و شیک
بدون پرتی
نوساز کلید نخورده
مناسب مشکل پسندان

تا مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون رهن میره

قیمت پارکینگ 400 میلیون جداگانه محاسبه میشه

جهت بازدید تماس بگیرید
املاک عزیز تماس نگیرد