تائید
فروش مسکونیآپارتمان86 متر آپارتمان مسکونی هوانیروز فول کد A1159

86 متر آپارتمان مسکونی هوانیروز فول کد A1159

1 روز پیش در هوانیروز

متراژ
86
ساخت
1390
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏156,976,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
86 متر آپارتمان مسکونی

(( اکازیون واقعی واقعی واقعی ))

✅️ 2 خواب. کد : A 1159
✅️ نورپردازی شده بسیار شیک و خوش نقشه

✅️آماده دریافت فایلهای شما عزیزان بصورت تلفنی هستیم.

✅️ فایلهای مشابه زیادی با متراژهای مختلف متناسب با بودجه و سلیقه شما موجود میباشد .

⚜️دپارتمان تخصصی بزرگ املاک پالاس ⚜️
کارشناس تخصصی منطقه در امور خرید و فروش و رهن و اجاره و مشارکت و ساخت و زمین و امتیازهای معتبر منطقه

☎️آقای معروفی:
صفر نهصدو دوازده دویست و هفتاد و پنج بیست و دو پنجاه و هفت